O firmie

Trzon zespołu firmy DS-Laser tworzą kompetentni fachowcy związani od ponad 10 lat z branżą urządzeń laserowych i obrabiarek CNC. Mamy przyjemność zaproponować Państwu doradztwo odnośnie zakupu najbardziej odpowiedniego urządzenia laserowego dla Państwa firmy. Wraz z naszymi licznymi partnerami, gwarantujemy wysokiej jakości obsługę oraz bezpieczną inwestycję w maszyny sprawdzone w europejskich firmach.

BRM-Logo_640x480


Od 2016 roku jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem w Polsce holenderskiej firmy BRM Lasers będącej głównym dostawcą ploterów i znakowarek laserowych w Europie.​imes-icore_Logo_v640x480
Na początku 2017 roku podjęliśmy współpracę z niemieckim producentem urządzeń CNC Imes-Icore®GmbH i poszerzyła swoją ofertę o wycinarki Water-Jet oraz małogabarytowe wycinarki laserowe Fiber.


ULT_mniejsze


W lipcu 2017 nawiązaliśmy współpracę z firmą ULT AG, czołowego producenta systemów odciągu i filtracji spalin z procesów produkcyjnych.cadcamtechnologylogo1
W 2018 roku zostaliśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce pochodzącej z Wielkiej Brytanii firmy CadCam Technology będącej głównym dostawcą ploterów laserowych na całym świecie. Jest to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w technologii laserowej, dzięki czemu urządzenia CadCam Technology wykorzystywane są w wielu branżach.


DS-Laser to niezawodny adres dla fachowego doradztwa i dobrej obsługi w dziedzinie urządzeń laserowych i technologii cięcia wodą. Wspólnie z naszymi  licznymi partnerami, nieustannie ulepszamy nasze urządzenia. Oferujemy szeroką gamę urządzeń laserowych, przeznaczonych do obróbki wielu typów materiałów w różnych gałęziach przemysłu, a także w mniejszych zakładach usługowych i produkcyjnych. Prowadzimy także współpracę z dostawcami urządzeń z terenu Chin i Korei Płd.