Ploter laserowy Contour Cut Vision

Druk sublimacyjny na tekstyliach wielkoformatowych jest obecnie bardzo popularny w produkcji odzieży sportowej, flag i banerów. Ręczne cięcie każdego elementu jest zbyt wolne i pracochłonne, ale dzięki szybkim i bardziej ekonomicznym ploterom laserowym staje się przyjazne.
 Druk_sublimacyjny

Contour Cut Vision firmy CadCam Technology Ltd w pełni zautomatyzował proces wycinania tkanin lub tkanin drukowanych metodą sublimacji. Wycinanie to jest szybkie, dokładne i co najważniejsze wszelkie zniekształcenia lub rozciągnięcia występujące w rozciągliwych tekstyliach (tkaniny stosowane do produkcji odzieży sportowej) w pełni wyrównuje. Materiał jest automatycznie rozwijany i transportowany na maszynę do cięcia laserowego za pomocą naszego systemu conveyor nowej generacji. Ploter laserowy wyposażony jest w innowacyjny system optyczny służący do rozpoznawania znaczników drukarskich na materiale. Oznacza to, że podczas cięcia tkaniny przez ploter laserowy, każda wycięta część będzie posiadać rozmiar i kształt zgodny z założeniami projektowymi. 
 
wycinanie_tekstyliów  wycinanie_tekstyliów_2  wycinanie_tekstyliów_3  wycinanie_tekstyliów_4

Cięcie laserem jest bezstykowe, w związku z tym nie ma oporu podczas wycinania danego materiału jak to występuje np podczas cięcia nożem. Ploter laserowy napędzany jest servosilnikiem, który w połączeniu z systemem wizyjnym daje dokładne cięcie na materiale. 

Counter Cut Vision to ploter laserowy, który dzięki dodatkowemu sprzętowi do skanowania i zaawansowanemu oprogramowaniu jest najszybszym urządzeniem przeznaczonym do cięcie tkanin i tekstyliów. Technologia Vision Cut zapewnia idealne cięcie bez konieczności drukowania znaczników - wystarczy wysłać projekt. Skaner odczyta powierzchnię materiału, a następnie maszyna przystąpi do cięcia.


KLUCZOWE CECHY:

ploter_laserowy_ze_skanerem
  • Szybkie i precyzyjne cięcie tkanin sublimowanych
  • Automatyczne wektoryzowanie
  • "Zerowy" czas konfiguracji urządzenia
  • Niwelowanie zniekształceń materiału
  • Skuteczne cięcie tkanin niesublimowanych
  • Cięcie tkanin każdego rodzaju
Specyfikacja Contour Cut Vision
Moc lasera: 50W / 100W / 200W / 200+W ploter_laserowy_z_wizja
Przyśpieszenie: do 2g
Prędkość osiowa: 0,2mm/s do 1000mm/s
Maksymalna szerokość rolki: 1900mm
Maksymalna szerokość cięcia: 1860mm
Maksymalna długość cięcia: Nieskończoność
Rodzaj silnika: Servo
Wymiary: 1675 x 2617 x 2060mm
Waga: ok 950kg
Rozdzielczość: 0,025mm
PDF Ściągnij katalog tutaj !!!
 
LASEROWE CIĘCIE ODZIEŻY SPORTOWEJ
 
Contour Cut Vision idealnie sprawdza się podczas cięcia elastycznych i łatwo zniekształcalnych tkanin, które są używane podczas produkcji odzieży sportowej (koszulki, stroje kąpielowe, sprzęt do biegania itp.) Materiał wycinany jest z niezwykłą lekkością, a uzyskany kształt jest precyzyjny i dokładny. Oprócz tego, po cięciu następuje "nadtopienie" krawędzi tnącej, dzięki czemu ta nie ulega strzępieniu.  
 
odzież_sportowa  odzież_sportowa_2  odzież_sportowa_3  odzież_sportowa_4

LASEROWE CIĘCIE FLAG
 
Ploter laserowy wyposażony w system conveyor zapewnia obróbkę materiałów, których docelowo kształt jest znacznie większy niż rzeczywisty obszar ciecia. 
Dzięki temu Contour Cut Vision jest idealnym narzędziem do cięcia flag czy banerów o dowolnej długości. 
 
cięcie_flagi  cięcie_flagi_2  cięcie_flagi_4  cięcie_flagi_3

 

Urządzenia CadCam Technology Ltd w całości są zaprojektowane i wykonane w Wielkiej Brytanii, a zastosowane rozwiązania bazują na pond 20-letnim doświadczeniu w projektowaniu i produkowaniu ploterów laserowych do tekstyliów. Ploter laserowy Contour Cut Vision wyposażony jest w wiele przydatnych cech, które sprawiają, że praca jest łatwa i przyjemna. Poniżej prezentujemy najważniejsze z nich.
 

Ploter_laserowy
Rozpoznawanie optyczne - kamery
System kamer do znajdowania znaczników zapewnia precyzyjne i perfekcyjne cięcie.
 
Ploter_do_tekstyliów
Kompensacja zniekształceń
System, który wyrównuje wszelkie zniekształcenia i rozciągnięcia tkanini materiałów tekstylnych.
 
system_conveyor
System conveyor
Materiały, które są większe niż rzeczywisty obszar roboczy stołu, wycinane są bez problemu.
Precyzyjne_cięcie_laserem
Precyzyjne i dokładne cięcie
Precyzyjne i szybkie cięcie przy dużych prędkościach pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze.
« wstecz