GraphiXscan 800

Czy podczas wykonywania nadruku, napotkaliście problemy wynikające z braku możliwości jej wykonania ze względu na przetwarzany materiał? Rozwiązaniem tego problemu jest maszyna galvo do grawerowania laserowego GraphiXscan od CadCam Technology. Urządzenie to pozwala wytwarzać obrazy, teksty, logotypy i tekstury na różnego rodzaju materiałach, zachowując przy tym niezwykłą precyzję i szybkość. 

CadCam

 

Maszyna do grawerowania laserowego GraphiXscan 800 od CadCam Technology Ltd wykonując cięcie hafciarskie, może precyzyjnie kontrolować swoją moc, przez co jest w stanie przeciąć tylko jedną warstwę materiału, pozostawiając resztę w nienaruszonym stanie. Dzięki dołączonemu oprogramowaniu wykonywanie nadruków może odbywać się z bardzo dużą prędkością. Zmienna moc i prędkość oraz skupiona wiązka lasera to idealne połączenie do grawerowania wzorów lub wkładek do dżinsów. Urządzenia GraphiXscan dzięki zastosowaniu opcji dodatkowych uznawana jest za maszynę wszechstronną.
Specyfikacja GraphiXscan 800
Moc lasera: 50W, 100W, 200W, 400W graphixscan800
Max pole pracy: 800 x 800mm
Max prędkość grawerowania: 3300mm/s
Min prędkość grawerowania: 2mm/s
Max przyśpieszenie: Do 50G
Wymiary: 1280 x 2240 x 1950mm
Waga: 650kg
Formaty obrazów: TIFF, JPEG, BMP
Formaty wektorów: DXF, AI, EPS, CDR, DST, HPGL

GraphiXscan 800 dzięki swojej wszechstronności umożliwia pracę na ogromnej liczbie materiałów i tkanin. Duża precyzja urządzenia pozwala na tworzenie nawet bardzo małych nadruków.

graphixscan_materiał_1 graphixscan_materiał_2 graphixscan_materiał_3 graphixscan_materiał_4 graphixscan_materiał_5


Urządzenia CadCam Technology Ltd w całości są zaprojektowane i wykonane w Wielkiej Brytanii, a zastosowane rozwiązania bazują na pond 20-letnim doświadczeniu w projektowaniu i produkowaniu maszyn. Urządzenia GraphiXscan dostępne są z różnymi opcjami, dzięki czemu każdą możemy dostosować do indywidualnych potrzeb klienta, wprowadzając niestandardowe modyfikacje. Poniżej prezentujemy opcje, w jakie może być wyposażone urządzenie Galvo GraphiXscan. 

System wahadłowy
Umożliwia ładowanie i rozładowanie materiałów, podczas gdy laser nadal tnie.
 
System Conveyor
Ruchomy system przeznaczony do
wycinania tkanin i materiałów, które są większe niż rzeczywisty obszar roboczy. 
 
« wstecz